Zaškolení

22. dubna 2014 v 19:22 | Mrs. Tollens |  My diary
Mé domluvené zaškolení probíhalo od 9.00h cca do 15.00h. Jela jsem autobusem ráno v 7.41h, takže jsem vstávala okolo 7h jako do školy (měli jsme volno..). Cesta byla fajn, už to nebylo tak zlý jelikož jsme si ji pamatovala. Když jsem tam přišla, tak nás posadili zas do jendé místnosti. Zase nás tam dohromady bylo 5. Prvně jsme měli jednu slečnu, která nám rozdala složku na vypnění. Smlouva, které jsme měli dvě, jednu pro nás a druhou jim. A pak něco na vyplnění (zhruba tak 5listů). Snad po 20minutkách jsme si to prošli, aby jsme nic nevynechali.

Pak už jsme šli jen k samotné prezentaci, kterou nás prováděl jeden kluk. Byl strašně fajn a vtipnej. No celou dobu jsme si vlastně mezi sebou povídali, jelikož jsme probírali komunikaci se zákazníkem a právě co bychom říkat neměli a co právě měli. Bylo to fajn, i ta společnost tam. Ikdyž jsem zase byla nejmladší, což pro mě bylo takový divný. Ale i tak mě potěšilo že se mnou občas dali do řeči ti starší (jelikož já moc nejsu komunikativní :D). Nakonec to školení bylo hodně prospěšný a být to na mě prošla bych tím alespon ještě dvakrát at si to pořádně zapamatuju :D.

Nakonec si mě a ještě jednoho odvedli do jiné místnosti, kde nám další fájn kluk představoval produkt, který budem nabízet. Měli jsme to napapíru, jelikož neměli volnou prezentaci (interaktivku). Bylo to docela srozumitelný, ale pro mě po těch pár hodinách toho bylo aj dost. Ikdyž naštěstí nemůžu říct že bych si z toho nic nepamatovala :D A pak už jsme si jen s tou slečnou z rána naplánovala náslech a směny na další týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Márč Márč | Web | 23. dubna 2014 v 19:22 | Reagovat

Ahoj, chtěla bych tě pozvat na můj blog, kde právě probíhá přihláška do soutěže, byla bych velice ráda, kdyby ses zapojila i ty! :) http://oh-no.blog.cz/1404/competition-epic-song-prihlaska

2 Zoey* Zoey* | Web | 23. dubna 2014 v 20:00 | Reagovat

Zní to skvěle :) snad sis to užila:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama