Prosinec 2014

Fájn den :3

23. prosince 2014 v 18:53 | Mrs. Tollens |  My diary
Dneska jsem byla domluvení s kámoškou Marcelou jít ven, jelikož včera chlastala tak že se chce vyspat a že půjdem až po 7hodině. Tím pádem sem napsala Honzovi jestli by nešel ven dřív. Smutný je když z celé vesnice jsou jen oni dva s kterýma vlastně chodím ven :D Nakonec to dopadlo že jsem se doma sekla u sledování seriálu a šla jsme až po té 7hodině s kámoškou. Sedli jsme si spolu ke škole na lavičku a začli si povídat. Najednou mi řekla "Hele tam je Fanda" což prostě já zazmatkovala :D chtěla jsem jít pryč, prostě se projít, nechtěla jsem ho v tu chvíli nějak vidět. No tak jsme šli pryč, přece jen kolem nich protože se chtěla Marcela pozdravit s kámošem ze třídy Dominikem, kterej tam byl s nima. Tak jsme tam došli řekli si "Ahoj" :D a chvili si tam s nima sedli. Fanda se na nás díval, což mi bylo prostě nepříjemný tak jsem řekla Marceli at se stavíme pro Honzu.

Honza ven šel a mi se zas procházeli. Prvně jsme chtěli někde najít třešně, ale nepovedlo se. Pak jsme seděli na lavičce a povídali si. Nakonec že půjdem za nima tím pádem Honza odešel dom a mi se přesunuly k té skupince. Kde byla moje nej kámoška Anička, s kterou jsem si sedla bokem a začli jsme si povídat. Pohled na ostatní byl docela vtipnej :D protože vypily 2l slivovice a dalo by se říct že všichni byly na káry :D No nakonec to dopadlo že se dalo nejlíp mluvit právě s Aničkou a nebo kámošem Bantym, kterej sice pil, ale s mírou a dokázal se ovládat. Hlavně bylo nejlepší že ke mě přišla Sabča (Fanyho kámoška) a začla mi domlouvat :D že se Fandovi líbím, a jesli se mi líbí..atd..atd.. A to jsem s ní neměla vůbec chut řešit :D Navíc ke mě přišel Fany a první co udělal bylo že mi řekl tak jak to prostě nesnáším, pak mi rozcuchal vlasy ocž tak nesnáším. Je to hrozný je hodně věcí co nesnáším, oto je to horší že já je vážně nesnáším a nesnesu. Držela jsem si od něj celkem odstup. Lhla mi takže jsem byla na něj naštvaná, a ok obejmout proč ne ale prostě.. nemám ráda ožralý lidi :D Zase to po svým všechno komplikuju.

Nakonec to dopadlo že jsem se bavila o kus dál s Aničkou právě zas o klucích :D Natož jsem jí řekla že se mi Fanda líbí ale jeho chování už prostě ne, nehodíme se k sobě a nejsem pro něj ten typ. Pak za náma došel Banty jestli se můžepřidat k rozhovoru normálních lidí :D s tím že Anička šla za Fandou a já se bavila s Bantym. Neříkám párkrát jsme se docela hodně bavili ale nikdy ne tak jako dneska. Bavili jsme se konkretně o chování a vychování mládeže. S tím že su jedna z mála co se potýká s touto skupinou lidí a nezměnila se. Dokážu se chovat a jsem ta slušná. No ke zbytku jsme se o tom bavili hoodně. Pak za náma přišel Fanda jestli si se mnou může promluvit, což bylo že nemůže. Nakonec k nám přišla zase jeho kámoška, která na mě řvala z metru (ne že bych jí ale vůbec neslyšela) a zase mi ho začla domlouvat, bylo to velice vtipné. Nakonec jsem si sedla s Fandou kousek vedle, kde mi řekl že když ho chci poznat at se ho na něco zeptám, že bude mluvit pravdu. Tak jistě že v té době jsme měla prázdno v hlavě a nic mě nenapadalo, nevěděla jsem na co se ho zeptat a ani jsme nijak nechtěla když byl stejně podnapilej. Hold se mnou je to složité :D Ale večer byl v celku úžasnej. Párkrát mě Fanda obejmul, což bylo strašně krásný :D Ale musím uznat že po většinu času jsem se bavila právě s Bantym.

Nakonec Fanda, Sabča a jeho sestra museli jet dom. Fanda mě obejmul a dal mi pusu na krk :D Fájn :D No a já tam zůstala s Bantym, Dominik tam seděl s tím že mu je blbě a nakonec jel na skejtu dom. A Aničku s kámošem šli pryč. Potkali jsme skupinku lidí o rok zhruba starší jak já, nejvíc jak na nás čuměl jeden kluk. nás chtěl asi vykoukat :D protože prpostě nedokázal pobrat že mi dva tam sedíme spolu a povídáme si :D Bavili jsme se strašně dlouho jelikož jsme přišla dom o hodku a půl pozdě :D ale stálo to za to. Hlavně jsme čekali na Aničku skrz její věci a já měla půjčenou její bundu. Nakonec jsme dom přece jít musela s tím že ty věci schovám ke mě. Banty mě doprovodil až dom a pak šel pryč, což já si zápětí slízla to že jsme přišla o tolik hodin pozdě, já v domění že to byla jen půl hodka, ten čas utekl rychleji no..

Mekáč

23. prosince 2014 v 18:32 | Mrs. Tollens |  My diary
Ahojte slečny. Ani tu nebudu omlývat cože píšu tak mo xx měsících.
No po mém vyhazovu mi kámoš domluvil brigádu v McDonaldu. Ani se mi nijak nechtělo, jen prostě mamčina kámoška z práce má syna Zdenka a ten mi to právě domluvil. A tak když si dal tu práci a snahu bylo by blbý říct že do mekáče bych nešla :D No tak jsem tam donesla životopis a dostala dotazník a ostatní papíry. Zařídila si potravinářský průkaz, vyšetření a vše a hurá do práce.

Welcome to McDonald
Nastupovala jsme 7.června. První den byl blázinec. Ale společnost byla úžasná a už ten den sem poznala pár skvělých lidí. No práce je občas strašná :D ale lidi jsou úžasný a nelituju že jsme tam šla. Ráda jsme všechny poznala a směna s nima mě baví :3 Ted už tam jsme půl roku. Sice bych s tím občas nejradši sekla, udělala "pápá" zamávala jim a už se tam vůbec neobjevila, ale právě po těch lidech by se mi strašně stýskalo. Navíc je fájn můj měsíční finanční výnos, alespon když něco chci nemusím říkat mamce a jsme trošku finančně nezávislá :3 což se mi líbí.


Rozlučák

17. prosince 2014 v 11:06 | Mrs. Tollens |  My diary
Devítka už končí, je po vysvědčení a konečně začínaj prázdniny. A mě právě čeká poslední akce s mojí třídou a to rozlučák. Co budu říkat do jeho organizování jsme se vůbec nepletla a nechala jsem je at si to zařídí sami. Měli jsme s kámošema sraz před školou v 6hodin. Já si nakonec sebou brala docela obří tažku přes ramena, ve které jsme byla spacák, karimatku, deku, mikinu a tepláky. Jedin plus mé obří tažky bylo :D že se mi to tam vše vlezlo a na to jak byla těžká byla lehká. Cesta trvala něco okolo půl hodky. Když jsme došli na naše místečko, někteří ze spolužáků už dováželi chlast k ohni. Sundali jsme si věci rozdělali si škobky piva a pak šli pro dřevo do lesa. Donesli jsme si dřevo a pak už jen popíjeli. Nakonec se kluci ropzhodli že překácej jednu kládu, takže jsme ji pár lidí u toho asistentovali a povzbuzovali. A pak jsme přece jen šli k ohni pít.

Nakonec dorazili i ostatní spolužáci, ikdyž měli trošku náskok a napito, jelikož už začli po cestě. Nakonec mé kámošce bylo dost blbě a tak já a kámoš O. jsme ji trošku pomáhali se z toho dostat, podpírali jsme jí a chodili aby to vychodila. To trvalo celkem dlouho, nakonec jsme šli k ohni, kde jsme jí dali špekáček aby se najedla. Pak byla další várka pití a sezení u ohně, to už tam s náma byla tak na hodku i naše paní učitelka třídní. Je fkat že už v té době bylo hodně děcek přiopilejch. Nejvíc bylo že naši úžasní kluci nakecali dvoum spolužákům to že jim dali do potí extázi a oni z toho byly totálně mimo, že jsou zdrogovaný (nic neměli jen se rpostě ožrali, protože na to nejsou zvyklí).

Ke konci jsme šla já a O. doprovodit kámošku dom, jelikož jí naproti
přišli rodiče, tak aby se jí nic nestalo. Kámošku jsme bezpečně předali do jejich rukou a vraceli se zpátky k ohni, jenže to už né sami protože jsme měli návštěvu vetřelců (prváků, kteří něco málo známe a chodili k nám na školu). To jsme byla moc naštvaná, hnusná a nepříjemná, prostě nebyl důvod to by tam měli dělat, byl to náš rozlučák a navíc my jsme si to tam vše zaplatili, co se týče pití, alkoholu a jídla -.- To jsem to pak radši neřešila, byla jsme dost nepříjemná. Udělali jsme si špekáček a dala jsme ji jeden na půl s Lukinem já si držela friskoa Lukin mě krmil :D no pak jsem se tam totálně rozbrečela, jelikož jsem toho měla plný zuby. Představovala jsem si to totálně jinak a moc mě štvali ti vetřelci. To jsme šla teda vedle, protože mě nikdo nemusí vidět jak tam totálně bulím, což za mnou přišel Lukinem a uklidnoval mě :3

Pak vetřelci konečně odešli a mi si posedali kolem ohně, já seděla hodně blízko Lukina. No seděla jsme před ním a on za mnou v objetí, a jen mě začla kousat do ucha, pak do tvářích a moc dlouho jsme se kousali do tvářích. Hodně jsme se provokovali, bylo to docela vtipný. No a pak jsme z kousání přišlo do takového jiného kousání (to je asi ten moment kdy si uvědomím tu fázi, když už nemůžu jen tak vše popisovat..) No až na to že na nás čuměla skoro celá třída, měli na nás kecy a bylo to trapný tak fájn. Pak jsme si přesedli a já sedělav opřená o něj, no a pořád mi padala hlava takže alespon něco trošku vtipného. No pak jsme šli všichni spát. Ríno jsme se vzbudila, totálně celá rozlámaná a špinavá. Pak jsme se všchni unavení a špinaví sbalili a šli dom. Ne že bych toho litovala, ale.. Bylo to mezi ámi divní, nemělo se to stát já a Lukin jsme nejlepší kámoši a pak to chování vůči sobě bylo divné.. Naštěstí jsme se přes to přenesly a zapoměly :3 Vše je jako dřív a to je fajn :3