Fájn den :3

23. prosince 2014 v 18:53 | Mrs. Tollens |  My diary
Dneska jsem byla domluvení s kámoškou Marcelou jít ven, jelikož včera chlastala tak že se chce vyspat a že půjdem až po 7hodině. Tím pádem sem napsala Honzovi jestli by nešel ven dřív. Smutný je když z celé vesnice jsou jen oni dva s kterýma vlastně chodím ven :D Nakonec to dopadlo že jsem se doma sekla u sledování seriálu a šla jsme až po té 7hodině s kámoškou. Sedli jsme si spolu ke škole na lavičku a začli si povídat. Najednou mi řekla "Hele tam je Fanda" což prostě já zazmatkovala :D chtěla jsem jít pryč, prostě se projít, nechtěla jsem ho v tu chvíli nějak vidět. No tak jsme šli pryč, přece jen kolem nich protože se chtěla Marcela pozdravit s kámošem ze třídy Dominikem, kterej tam byl s nima. Tak jsme tam došli řekli si "Ahoj" :D a chvili si tam s nima sedli. Fanda se na nás díval, což mi bylo prostě nepříjemný tak jsem řekla Marceli at se stavíme pro Honzu.

Honza ven šel a mi se zas procházeli. Prvně jsme chtěli někde najít třešně, ale nepovedlo se. Pak jsme seděli na lavičce a povídali si. Nakonec že půjdem za nima tím pádem Honza odešel dom a mi se přesunuly k té skupince. Kde byla moje nej kámoška Anička, s kterou jsem si sedla bokem a začli jsme si povídat. Pohled na ostatní byl docela vtipnej :D protože vypily 2l slivovice a dalo by se říct že všichni byly na káry :D No nakonec to dopadlo že se dalo nejlíp mluvit právě s Aničkou a nebo kámošem Bantym, kterej sice pil, ale s mírou a dokázal se ovládat. Hlavně bylo nejlepší že ke mě přišla Sabča (Fanyho kámoška) a začla mi domlouvat :D že se Fandovi líbím, a jesli se mi líbí..atd..atd.. A to jsem s ní neměla vůbec chut řešit :D Navíc ke mě přišel Fany a první co udělal bylo že mi řekl tak jak to prostě nesnáším, pak mi rozcuchal vlasy ocž tak nesnáším. Je to hrozný je hodně věcí co nesnáším, oto je to horší že já je vážně nesnáším a nesnesu. Držela jsem si od něj celkem odstup. Lhla mi takže jsem byla na něj naštvaná, a ok obejmout proč ne ale prostě.. nemám ráda ožralý lidi :D Zase to po svým všechno komplikuju.

Nakonec to dopadlo že jsem se bavila o kus dál s Aničkou právě zas o klucích :D Natož jsem jí řekla že se mi Fanda líbí ale jeho chování už prostě ne, nehodíme se k sobě a nejsem pro něj ten typ. Pak za náma došel Banty jestli se můžepřidat k rozhovoru normálních lidí :D s tím že Anička šla za Fandou a já se bavila s Bantym. Neříkám párkrát jsme se docela hodně bavili ale nikdy ne tak jako dneska. Bavili jsme se konkretně o chování a vychování mládeže. S tím že su jedna z mála co se potýká s touto skupinou lidí a nezměnila se. Dokážu se chovat a jsem ta slušná. No ke zbytku jsme se o tom bavili hoodně. Pak za náma přišel Fanda jestli si se mnou může promluvit, což bylo že nemůže. Nakonec k nám přišla zase jeho kámoška, která na mě řvala z metru (ne že bych jí ale vůbec neslyšela) a zase mi ho začla domlouvat, bylo to velice vtipné. Nakonec jsem si sedla s Fandou kousek vedle, kde mi řekl že když ho chci poznat at se ho na něco zeptám, že bude mluvit pravdu. Tak jistě že v té době jsme měla prázdno v hlavě a nic mě nenapadalo, nevěděla jsem na co se ho zeptat a ani jsme nijak nechtěla když byl stejně podnapilej. Hold se mnou je to složité :D Ale večer byl v celku úžasnej. Párkrát mě Fanda obejmul, což bylo strašně krásný :D Ale musím uznat že po většinu času jsem se bavila právě s Bantym.

Nakonec Fanda, Sabča a jeho sestra museli jet dom. Fanda mě obejmul a dal mi pusu na krk :D Fájn :D No a já tam zůstala s Bantym, Dominik tam seděl s tím že mu je blbě a nakonec jel na skejtu dom. A Aničku s kámošem šli pryč. Potkali jsme skupinku lidí o rok zhruba starší jak já, nejvíc jak na nás čuměl jeden kluk. nás chtěl asi vykoukat :D protože prpostě nedokázal pobrat že mi dva tam sedíme spolu a povídáme si :D Bavili jsme se strašně dlouho jelikož jsme přišla dom o hodku a půl pozdě :D ale stálo to za to. Hlavně jsme čekali na Aničku skrz její věci a já měla půjčenou její bundu. Nakonec jsme dom přece jít musela s tím že ty věci schovám ke mě. Banty mě doprovodil až dom a pak šel pryč, což já si zápětí slízla to že jsme přišla o tolik hodin pozdě, já v domění že to byla jen půl hodka, ten čas utekl rychleji no..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama