Cvičení

Výzva s online-trenérem

3. února 2014 v 20:24 | Mrs. Tollens
Výzva 21 dní
Tato výzva je uplně zadarmo a je od stejného trenéra který vlasní web v článku předtím. Po přihlášení vám budou na email chodit každej den videa od online trenéra. Já sama se včera s kámoškou přihlásila s řekla bych že je to taky moc fajn :3 Taky jsem k tomu zdarma dostala na stáhnutí 2 e-booky, v kterých je nejčastějších 20 chyb. Ale musím říct že výzva na nabírání svalů je dost s činkama, tak jsem se přihlásila i do té druhé. Tak se držte :-*

Nakonec jsem si vybrala v jisté míře výzvu 21 dní na spalování tuků :3
Dneska jsem cvičila poprvé a musím říct že mi to dalo celkem zabrat, ale proč ne.
Jinak tady máte rozcvičky a protahování řekla bych tě se to hodí, cviky jsou dobrý a účelný takže když si budete chtít jen tak zacvičit neuškodí se pořádně rozcvičit a protáhnout :)

Stránka a cviky

1. února 2014 v 18:16 | Mrs. Tollens
Ahoj holky
Jelikož hodně zvás začít chce, nebo už dokonce cvičí, věnuje se nějaké aktivitě. Tak jsem si řekla že bych vám sem hodila nějaké obrázky a odkazy. Musím říct že nejhorší je ten první týden, kdy mě všechno bolelo :D Ale pak je to lepší a lepší. Hlavně je důležitý jeden den cvičit a druhý den si dát klid na regeneraci svalů! Hodně pít a jíst mín ale víckrát, nejlíp je ve 3hodiným intervalu. Ale právě tyto informace jsou prvně na stránce dole. A chci ještě poradit že je vážně dobrý se před začátkem změřit a zvážit. Jelikož to na sobě nikdy moc dokonale nepoznáte, ani na váze protože budute nabírat svalovou hmotu, ale objem těla se bude změnšovat a číslo budou klesnout. Proto je dobrý se přeměřovat každej měsíc a určitě že výsledky budou :) Hlavní je najít si čas a CHTÍT, dejte si nějaký cíl, důvod proč chcete. Tak doufám že vám informace pomůžou a držím palce :)

Já ted cvičím na této stránce - cvičení-doma
-musíte se prvně zaregistrovat, nemusíte se bát nic to nestojí. Pak vám budou docházet články, týkající se kde co najdete a tak.. Stránka je velmi dobrá a já si jí nemůžu vynachválit, ze začátku je dobrá si ji pročíst, jsou tam dobré články které nám poradí a upoznorní na chyby, které právě většinou děláme. Řekla bych že po 3dnech čtení a procházení byste se tam měli v pohodě vyznat já právě sama jsem 3dny listovala a právě od pondělí jsi dala svůj první cvičební a odstartovací plán.

Tyhle cviky jsem já prvně cvičila se sestrou.
 
 

Reklama

Rubriky