My diary

Pills

1. ledna 2015 v 19:56 | Mrs. Tollens
Moji milý čtenáři, dneska vám napíši zážitek z letošních velkých prázdnin. Není nad to když vám najednou na večer napíše váš bývalý spolužák, a po chvilce z něj vyleze jestli bych pro něj něco neudělala, jestli bych s ním nešla něco koupit do lékárny. Naše domluva byla velmi vtipná a ještě lepší to bylo když jsme zjistila co bychom asi měli nakupovat. Sice jsme si pořád myslela že si ze mě akorát tak dělá srandu, ale což druhej den jsme stejně do města jela. Takže jsme mu napsala že pokud ot mylsí vážně a nedělá si srandu tak v tolik a tolik jedu do brna autobusem, takže se kdyžtak může přidat. No druhej den jsem jela autobusem a že vážně na té zastávce byl a jel se mnou :d srandu si nedělal. No a co tu jde, měla jsme s ním jít od lékárny koupit pilulku po, neboli antikoncepci po :D (polilka poslední záchrany :D), já protože mi bylo 16, protože to prodaj od 16 a protože jeho holce mi to věkově prostě neprodali, protože už měli něco okolo cca 50h, protože prostě trapas :D Ne bylo to velmi vtipné chodili jsme po městě a hledali lékárnu v které by to tak měli mít. Celou cestu jsme si procvičovali odpovědi a zkoušeli si co budem říkat a tak.. Nejlepší na otm všem bylo že jsme se prostě nemohli přestat smát, nešlo to. No nakonec jsme lékárnu našli, čekali před ní, čekali na odvahu, když už že teda vejdem tak tam šla zrovna nějaká paní :D já že to před ní říkat nebudu takže jsme čekai jak odejde. Když vycházela nadechli jsme se zpevnili výraz a vešli jsme. Řekla jsem co bych potřebovala, jediný tak lékárice že je to od 16 a já jen "ale mě je 16náct" aby jsme pochopili jsme velmi malého vrůstu a je fakt že na 16náct nevypadám, takže jsme ji dala občanku, ona mě zas dotazník, který jsme vyplnila podle informacích jeho holky. Prodali nám to, hned jak jsme to dostali odešli jsme, vyšli jsme z lékárny a strašně moc jsme se rozesmály. Nakonec mě kámoš za ot pozval na bubble tea, takže jsme si dali bubble. No rozhodně je to vtipná vzpomínka. Ale byl to fájn den.

Fájn den :3

23. prosince 2014 v 18:53 | Mrs. Tollens
Dneska jsem byla domluvení s kámoškou Marcelou jít ven, jelikož včera chlastala tak že se chce vyspat a že půjdem až po 7hodině. Tím pádem sem napsala Honzovi jestli by nešel ven dřív. Smutný je když z celé vesnice jsou jen oni dva s kterýma vlastně chodím ven :D Nakonec to dopadlo že jsem se doma sekla u sledování seriálu a šla jsme až po té 7hodině s kámoškou. Sedli jsme si spolu ke škole na lavičku a začli si povídat. Najednou mi řekla "Hele tam je Fanda" což prostě já zazmatkovala :D chtěla jsem jít pryč, prostě se projít, nechtěla jsem ho v tu chvíli nějak vidět. No tak jsme šli pryč, přece jen kolem nich protože se chtěla Marcela pozdravit s kámošem ze třídy Dominikem, kterej tam byl s nima. Tak jsme tam došli řekli si "Ahoj" :D a chvili si tam s nima sedli. Fanda se na nás díval, což mi bylo prostě nepříjemný tak jsem řekla Marceli at se stavíme pro Honzu.

Honza ven šel a mi se zas procházeli. Prvně jsme chtěli někde najít třešně, ale nepovedlo se. Pak jsme seděli na lavičce a povídali si. Nakonec že půjdem za nima tím pádem Honza odešel dom a mi se přesunuly k té skupince. Kde byla moje nej kámoška Anička, s kterou jsem si sedla bokem a začli jsme si povídat. Pohled na ostatní byl docela vtipnej :D protože vypily 2l slivovice a dalo by se říct že všichni byly na káry :D No nakonec to dopadlo že se dalo nejlíp mluvit právě s Aničkou a nebo kámošem Bantym, kterej sice pil, ale s mírou a dokázal se ovládat. Hlavně bylo nejlepší že ke mě přišla Sabča (Fanyho kámoška) a začla mi domlouvat :D že se Fandovi líbím, a jesli se mi líbí..atd..atd.. A to jsem s ní neměla vůbec chut řešit :D Navíc ke mě přišel Fany a první co udělal bylo že mi řekl tak jak to prostě nesnáším, pak mi rozcuchal vlasy ocž tak nesnáším. Je to hrozný je hodně věcí co nesnáším, oto je to horší že já je vážně nesnáším a nesnesu. Držela jsem si od něj celkem odstup. Lhla mi takže jsem byla na něj naštvaná, a ok obejmout proč ne ale prostě.. nemám ráda ožralý lidi :D Zase to po svým všechno komplikuju.

Nakonec to dopadlo že jsem se bavila o kus dál s Aničkou právě zas o klucích :D Natož jsem jí řekla že se mi Fanda líbí ale jeho chování už prostě ne, nehodíme se k sobě a nejsem pro něj ten typ. Pak za náma došel Banty jestli se můžepřidat k rozhovoru normálních lidí :D s tím že Anička šla za Fandou a já se bavila s Bantym. Neříkám párkrát jsme se docela hodně bavili ale nikdy ne tak jako dneska. Bavili jsme se konkretně o chování a vychování mládeže. S tím že su jedna z mála co se potýká s touto skupinou lidí a nezměnila se. Dokážu se chovat a jsem ta slušná. No ke zbytku jsme se o tom bavili hoodně. Pak za náma přišel Fanda jestli si se mnou může promluvit, což bylo že nemůže. Nakonec k nám přišla zase jeho kámoška, která na mě řvala z metru (ne že bych jí ale vůbec neslyšela) a zase mi ho začla domlouvat, bylo to velice vtipné. Nakonec jsem si sedla s Fandou kousek vedle, kde mi řekl že když ho chci poznat at se ho na něco zeptám, že bude mluvit pravdu. Tak jistě že v té době jsme měla prázdno v hlavě a nic mě nenapadalo, nevěděla jsem na co se ho zeptat a ani jsme nijak nechtěla když byl stejně podnapilej. Hold se mnou je to složité :D Ale večer byl v celku úžasnej. Párkrát mě Fanda obejmul, což bylo strašně krásný :D Ale musím uznat že po většinu času jsem se bavila právě s Bantym.

Nakonec Fanda, Sabča a jeho sestra museli jet dom. Fanda mě obejmul a dal mi pusu na krk :D Fájn :D No a já tam zůstala s Bantym, Dominik tam seděl s tím že mu je blbě a nakonec jel na skejtu dom. A Aničku s kámošem šli pryč. Potkali jsme skupinku lidí o rok zhruba starší jak já, nejvíc jak na nás čuměl jeden kluk. nás chtěl asi vykoukat :D protože prpostě nedokázal pobrat že mi dva tam sedíme spolu a povídáme si :D Bavili jsme se strašně dlouho jelikož jsme přišla dom o hodku a půl pozdě :D ale stálo to za to. Hlavně jsme čekali na Aničku skrz její věci a já měla půjčenou její bundu. Nakonec jsme dom přece jít musela s tím že ty věci schovám ke mě. Banty mě doprovodil až dom a pak šel pryč, což já si zápětí slízla to že jsme přišla o tolik hodin pozdě, já v domění že to byla jen půl hodka, ten čas utekl rychleji no..

Mekáč

23. prosince 2014 v 18:32 | Mrs. Tollens
Ahojte slečny. Ani tu nebudu omlývat cože píšu tak mo xx měsících.
No po mém vyhazovu mi kámoš domluvil brigádu v McDonaldu. Ani se mi nijak nechtělo, jen prostě mamčina kámoška z práce má syna Zdenka a ten mi to právě domluvil. A tak když si dal tu práci a snahu bylo by blbý říct že do mekáče bych nešla :D No tak jsem tam donesla životopis a dostala dotazník a ostatní papíry. Zařídila si potravinářský průkaz, vyšetření a vše a hurá do práce.

Welcome to McDonald
Nastupovala jsme 7.června. První den byl blázinec. Ale společnost byla úžasná a už ten den sem poznala pár skvělých lidí. No práce je občas strašná :D ale lidi jsou úžasný a nelituju že jsme tam šla. Ráda jsme všechny poznala a směna s nima mě baví :3 Ted už tam jsme půl roku. Sice bych s tím občas nejradši sekla, udělala "pápá" zamávala jim a už se tam vůbec neobjevila, ale právě po těch lidech by se mi strašně stýskalo. Navíc je fájn můj měsíční finanční výnos, alespon když něco chci nemusím říkat mamce a jsme trošku finančně nezávislá :3 což se mi líbí.

Rozlučák

17. prosince 2014 v 11:06 | Mrs. Tollens
Devítka už končí, je po vysvědčení a konečně začínaj prázdniny. A mě právě čeká poslední akce s mojí třídou a to rozlučák. Co budu říkat do jeho organizování jsme se vůbec nepletla a nechala jsem je at si to zařídí sami. Měli jsme s kámošema sraz před školou v 6hodin. Já si nakonec sebou brala docela obří tažku přes ramena, ve které jsme byla spacák, karimatku, deku, mikinu a tepláky. Jedin plus mé obří tažky bylo :D že se mi to tam vše vlezlo a na to jak byla těžká byla lehká. Cesta trvala něco okolo půl hodky. Když jsme došli na naše místečko, někteří ze spolužáků už dováželi chlast k ohni. Sundali jsme si věci rozdělali si škobky piva a pak šli pro dřevo do lesa. Donesli jsme si dřevo a pak už jen popíjeli. Nakonec se kluci ropzhodli že překácej jednu kládu, takže jsme ji pár lidí u toho asistentovali a povzbuzovali. A pak jsme přece jen šli k ohni pít.

Nakonec dorazili i ostatní spolužáci, ikdyž měli trošku náskok a napito, jelikož už začli po cestě. Nakonec mé kámošce bylo dost blbě a tak já a kámoš O. jsme ji trošku pomáhali se z toho dostat, podpírali jsme jí a chodili aby to vychodila. To trvalo celkem dlouho, nakonec jsme šli k ohni, kde jsme jí dali špekáček aby se najedla. Pak byla další várka pití a sezení u ohně, to už tam s náma byla tak na hodku i naše paní učitelka třídní. Je fkat že už v té době bylo hodně děcek přiopilejch. Nejvíc bylo že naši úžasní kluci nakecali dvoum spolužákům to že jim dali do potí extázi a oni z toho byly totálně mimo, že jsou zdrogovaný (nic neměli jen se rpostě ožrali, protože na to nejsou zvyklí).

Ke konci jsme šla já a O. doprovodit kámošku dom, jelikož jí naproti
přišli rodiče, tak aby se jí nic nestalo. Kámošku jsme bezpečně předali do jejich rukou a vraceli se zpátky k ohni, jenže to už né sami protože jsme měli návštěvu vetřelců (prváků, kteří něco málo známe a chodili k nám na školu). To jsme byla moc naštvaná, hnusná a nepříjemná, prostě nebyl důvod to by tam měli dělat, byl to náš rozlučák a navíc my jsme si to tam vše zaplatili, co se týče pití, alkoholu a jídla -.- To jsem to pak radši neřešila, byla jsme dost nepříjemná. Udělali jsme si špekáček a dala jsme ji jeden na půl s Lukinem já si držela friskoa Lukin mě krmil :D no pak jsem se tam totálně rozbrečela, jelikož jsem toho měla plný zuby. Představovala jsem si to totálně jinak a moc mě štvali ti vetřelci. To jsme šla teda vedle, protože mě nikdo nemusí vidět jak tam totálně bulím, což za mnou přišel Lukinem a uklidnoval mě :3

Pak vetřelci konečně odešli a mi si posedali kolem ohně, já seděla hodně blízko Lukina. No seděla jsme před ním a on za mnou v objetí, a jen mě začla kousat do ucha, pak do tvářích a moc dlouho jsme se kousali do tvářích. Hodně jsme se provokovali, bylo to docela vtipný. No a pak jsme z kousání přišlo do takového jiného kousání (to je asi ten moment kdy si uvědomím tu fázi, když už nemůžu jen tak vše popisovat..) No až na to že na nás čuměla skoro celá třída, měli na nás kecy a bylo to trapný tak fájn. Pak jsme si přesedli a já sedělav opřená o něj, no a pořád mi padala hlava takže alespon něco trošku vtipného. No pak jsme šli všichni spát. Ríno jsme se vzbudila, totálně celá rozlámaná a špinavá. Pak jsme se všchni unavení a špinaví sbalili a šli dom. Ne že bych toho litovala, ale.. Bylo to mezi ámi divní, nemělo se to stát já a Lukin jsme nejlepší kámoši a pak to chování vůči sobě bylo divné.. Naštěstí jsme se přes to přenesly a zapoměly :3 Vše je jako dřív a to je fajn :3

Přeškolení

11. května 2014 v 11:47 | Mrs. Tollens
Jelikož jsem už na birgádě byla okolo týdnu, bez žádných výsledků co se týče objednávek. Tak si mě kouč povolal co se týče náslechu na můj hlas, takže jsme diskutovali o tom co bych změnit měla. No a jelikož jsem pak neměla pořád žádný výsledky čekalo mě přeškolení na jinej produkt a do jinýho týmu. Docela jsem čekala že mě vyrazej, takže jsem byla ráda že mě nevyrazili :3 No měla jsem přeškolení během půl hodinky, byla jsme z toho docela zmatená asik jsem 6x mluvila s Jirkou, jako při hovoru, jak bych mu volala. No byla jsem z toho vážně zmatená :D Nejlepší bylo, že hned o další přestávce za mnou přišel ten kolega, s tím jak mi to jde, jak se mi tam líbí a že se pokusí mě přetáhnout zpátky :3 že už mluvil s Pavlem a tak.. což mě od něj strašně potěšilo :3

Kolegáček

30. dubna 2014 v 22:16 | Mrs. Tollens
Nakonec kolega co seděl vedle mě, mi řekl at si sednu k nim a nejsu tam tak sama tak sem šla :3 Musím uznat že tam jsou fjan milý, přátelští lidi, ale co se týče tak on se se mnou vážně baví njevíc. Celou dobu jsme se bavili, pomáhal mi a rozesíval mě. Bylo super vedle něj sedět. Nakonec to dopadlo že jsme vedle něj seděla pokaždý. Naposledy na mě jen "Umíš udělat vlaštovku?! a já jen jo :D takže jsme udělala 3vlaštovky a pak jsme to jen po sobě házeli :3 Nebo mi tam napsal že su "Micka" nebo jsme šla s ním a ostatníma ven, když jsme měli přestávku :D Rozhodně se mi tam strašně líbí, je to úžasnej kolektiv :33

První směna

28. dubna 2014 v 20:38 | Mrs. Tollens
Dneska jsem už měla první směnu a to hned po 4hodinách, což je jediný mínus že mín jak 4hodiny nejde. Ráno jsme jela autobusem v 11.11h a pak na jedné zastávce čekala 40minut než mi jela šalina :D Ale bylo to cájk :3 ikdyž mě štve že ty spoje jsou z naší vesnice vážně strašný :D taktak mi vyšla jízdenka :D

No došla jsem tam o pár minut do předu a bylo co celkem v pohodě, pozdravila jsem Pavla naše kouče, kluk co mě zaučoval na produkt (konečně zas vím jak se jmenuje). No a pak jsem začla volat, po pár minutách mě to přestalo bavit.. ne to je špatně bavilo mě to, je to skvělá brigáda a já su za ni strašně ráda. Jen mě štvalo že vlastně po cleý ty 4hodiny jsem nebyla schopna uzavřít ani jednu dohodu =x Což mě štvalo, přece jen 4hodiny x hovorů a já se maximálně dostala vyjímečně přes 1minutu volánía z toho všeho nic. Docela trapný jako :D Bud mi to típaly, což bylo velmi často a nebo jsem se bud neměla hned tak odbít a nebo málo argumentů. Rozhodně mi zlepšil náladu jeden kolega vedle mě. Začli jsme se bavit o tom jak jsou dneska ti lidi příjemný :D Ikdyž to měl lepší, že on alesopn něco uzavřel. Ale ne byl úžasnej, strašně moc mi zvedal náladu a rozesmíval mě :3 byl strašně fájn společnost, nezlobila bych se mít sním víckrát směny :3

Pak už jsem jen jela dom, což se mi podařilo nastoupit do špatné šaliny takže jsem se o jednu zastávku musela vracet, u čehož jsme byla štěstí bez sebe, že tam semnou byl jeden strašně milej pán, jelikož on to taky přejel takže jsme si našli cestu spolu. Pak se i bavili a bavili se hodně dokonce mi ukázal fotku svých dcer, byl rozhodně moc přátelskej.

Zaškolení

22. dubna 2014 v 19:22 | Mrs. Tollens
Mé domluvené zaškolení probíhalo od 9.00h cca do 15.00h. Jela jsem autobusem ráno v 7.41h, takže jsem vstávala okolo 7h jako do školy (měli jsme volno..). Cesta byla fajn, už to nebylo tak zlý jelikož jsme si ji pamatovala. Když jsem tam přišla, tak nás posadili zas do jendé místnosti. Zase nás tam dohromady bylo 5. Prvně jsme měli jednu slečnu, která nám rozdala složku na vypnění. Smlouva, které jsme měli dvě, jednu pro nás a druhou jim. A pak něco na vyplnění (zhruba tak 5listů). Snad po 20minutkách jsme si to prošli, aby jsme nic nevynechali.

Pak už jsme šli jen k samotné prezentaci, kterou nás prováděl jeden kluk. Byl strašně fajn a vtipnej. No celou dobu jsme si vlastně mezi sebou povídali, jelikož jsme probírali komunikaci se zákazníkem a právě co bychom říkat neměli a co právě měli. Bylo to fajn, i ta společnost tam. Ikdyž jsem zase byla nejmladší, což pro mě bylo takový divný. Ale i tak mě potěšilo že se mnou občas dali do řeči ti starší (jelikož já moc nejsu komunikativní :D). Nakonec to školení bylo hodně prospěšný a být to na mě prošla bych tím alespon ještě dvakrát at si to pořádně zapamatuju :D.

Nakonec si mě a ještě jednoho odvedli do jiné místnosti, kde nám další fájn kluk představoval produkt, který budem nabízet. Měli jsme to napapíru, jelikož neměli volnou prezentaci (interaktivku). Bylo to docela srozumitelný, ale pro mě po těch pár hodinách toho bylo aj dost. Ikdyž naštěstí nemůžu říct že bych si z toho nic nepamatovala :D A pak už jsme si jen s tou slečnou z rána naplánovala náslech a směny na další týden.

Pracovní pohovor

19. dubna 2014 v 21:25 | Mrs. Tollens
Měla jsem sjednaný pracovní pohovor a dokonce mi na e-mail poslaly na něj pozvánky s bližšími informacemi, které se mi náramně hodily, protože tam byly fotky abych to místo dobře našla. Byla jsem z toho celkově dost vynervovaná, nic víc k tomu nedalo že to je na ulici kde jsou cigáni. Nejsu rasista a sama dokonce jich pár znám, jsou to úžasní lidi, ale je to spíš tím že mají prostě jinou výchovu. Začla jsem je mít nerada od doby co jsem s nia měla potyčku v jenom obchodní centru o prázdninách, kdy se z ničeho nic začli navážet do mího kámoše, protože nekouřil.. No kámoška ve třídě mě taky moc neuklidnila, když mi říkala že 3ulice kterým bych se měla vyhábat a já z toho na těch 2 budu -.- Nevím co bylo na tom horší, jestli to že jedu někam kde to neznám, že budu mluvit s někým koho neznám, nebo to vše dokonale celkově :D Ne málokdy někam jezdím natož sama a ještě víc nesnáším přestupování. Ale naštěstí jsem přestupovala jen jendou a všechno jsem si na netu dokonale proštudovala.

V autobuse to bylo cajk, v šalině už pak přicházela ta nervozita. Budovu jsem skvěle našla, ale kdžy jsem tam vstoupila začlo bušení srdce jak o závod a já se začla klepat :D Tam mě posadili do místnosti kde byly další 4 účastníci (dalo by se říct). Dala mi dotazník, kterej jsem měla vyplnit. Paní nám představila pomocí prezentace firmu a vše bylo ok, byla jsem klidná. Pak si každého brala na pohovor, takže jsem tam mezi nima čekala. Jelikož tam byly lidi ve věku 30let neměla jsem se s nima prostě o čem bavit, takže jsem dělala kraviny na mobilu. Naproti mě byly dvě moc komunikativní (ukecané) cigánky, které se do mě zezačátku navážely že su strašně nekomunikativní a vážná -.- (jako bych je přes ten stůl ale vůbec neslyšela). To jsem si už říkala že nemá cenu čekat, že je to zbytečný jelikož jsem tam byla nejmladší, že to prostě nemá cenu.

Na pohovor jsem šla poslední. Sedla jsem si naproti té milé paní, která mi řekla at jí řeknu něco o sobě. Začla jsem tím že ještě teda studuji, ona že to nevadí jelikož mi 15tnáct bylo a dál jsem pokračovala proč bych tak chtěla studovat. Což bylo něco ve smyslu že bych se chtěla naučit kounikovat s lidmi, do budoucna se to vždycky hodí. Pak už jen at jí "jakoby" zavolám a že jí mám nabídnout nějaký produkt. To na tom bylo asi nevtipnější "Crrrn..", "Nováková", "Dobrý den, tady moje jméno -.- jsme ze společnosti call-centrum a chtěla bych vám nabídnout...". Bylo to fajn trvalo to tak půl minuty a nejvíc se jí líbilo že jsem se představila a řekla pro kterou jsem firmu/společnost. Hnedka mi dala pozvánku na zaškolení z čehož jsem měla úžasnou náladu, byla jsem strašně štastná, konečně mám brigádu :3 Pak už jsem jen jela domů, a neustále se culila na proti jdoucí :D

Hledání brigád

18. dubna 2014 v 12:28 | Mrs. Tollens
Jelikož mi je 16tnáct a mám spousty času, už dlouho jsem přemýšlela nad nějakou brigádou. Bohužel ze zkušeností mé sestry mi bylo jasný že jen tak nic nenajdu. Už minulej rok jsme chtěla něco před prázdniny a nic. Když v tom jsme před týdnem zaslechla rozhovor mých spolužaček právě o brigádě, neslušeně jsem se vmísila do rozhovoru jestli o něčem neví a ona že ví. Řekla mi o "call centru" kam na psala a poslala svůj životopis, poprosila jsem jí jestli by mi na ně neposlala kontakt, ona že jo ale není ted doma na fb. No nakonec jsem se druhej den přinutila k tomu abych se trochu porozhlédla po internetu a nakonec jsem sama něco málo našla. Nakonec jsem si už jen napsala životopis a posílala e-maily. Nakonec se mi ozvaly s call-centra stím že by mě pozvali na pohovor. Nakonec mi volaly zrhuba tak 4 další čísla, jedině byl problém většinou v tom že mi sice 16tnáct je, ale nemám zakončenou základku. Kdyby někdo taky něco hledal stačí zadat "brigády pro studenty" (+nejbliší většinou město).

Po moc dlouhé neaktivní době

7. dubna 2014 v 15:16 | Mrs. Tollens
Konečně po moc dlouhé době jsem tu a ozývám se. Je to staršný prvních pár dní jsme neměla vůbec čas atd, a tedka tento týden jsme měla vsázku se ségrou takže týden bez ntb (prej že to nedám, že us an něm závislá). No jinak, přestala jsem psát jídelníčky, nebavilo mě to a došlo mi že mi to je k ničemu jelikož po pár týdnech jsme se v tom nevyznala a bylo mi to jedno nekontrolovala jsme si co přesdtím co ted a i tak je to prostě strašně neorientační. :D Tak nějak.. Jinak taky jsem přestala s treninkem a cvičením, ocž mě docela dost štve necvičím tak měsíc (nic k tomu že jsme přibrala něco ke 3kilám..) Doufám že se to ted vše vynahradí, školy není zas tolik, jen blbý že ted budu mít přijímačky takže zajímavý no.. Snad si to nějak zorganizuju a zařídím :D jelikož moje lenost je prostě příšerná :) Doufám že se vámm vede líp :D!

Friends and relax

24. února 2014 v 18:47 | Mrs. Tollens
Jeden z úžasných dní :3 To když jdu ven a nemusím nic řešit. Pohodovej den, přišla jsem za kámoškou tak jsme byly u ní, tam mi dala buchtu :D Pak jsme šli na dvůr ven, kde jsme seděli a svítilo na nás slunko, bylo to úžasný a bylo krásný teplo. Jsme tam tak sedli na židlích, kámoška smoke weed and cigarette. Po dlouhé době zas ty dobrý songy. Byla to taková pohada, skvěle jsme si o vše pokecali. Tohle mi asik nejvíc za tu dobu chybělo, někdo kdo se mnou půjde ven a bude pohoda, nic neřešit. Pak jsme šli zas k ní a dívali se na tv :D docela dobrý haluze. Pak jsme už šli jen před její barák na lavičku do parku a přijeli další kámoši, s nima fajn pokec a pak už zas musela jet. Nejlepší lidi pod sluncem!!
________________________________ #MUSIC# ________________________________

Again weekend away.

9. února 2014 v 14:45 | Mrs. Tollens
Ahoj slečny
Po dlouhé době se zas opět ozývám, ani nevím nějak nebyl čas, chut, snad nápad o čem psát :D protože se vůbec nic zajímavého nedělo. No něco k sobotě :D celou sobotu jsem se dívala na filmy, doufám že jste ji taky nějak takto nepromrhali :D No dneska si budu muset dopsat pár sešitů do školy a naučit se slovíčka a pak chémii :D celá štastná tak snad se k tomu dokopu. Už jenom tento týden a pak mám jarní prázdniny. No snad něco vymyslím, jelikož bych je nerada prolenošila, tak snad se najde nějakej zajímavej plán. Kdyby alespon bylo hezky jak včera, svítilo krásně sluníčko :3 zato dneska u nás prší a to jsem si chtěla jít na krátce zaběhat "shit"! Doufám že se máte líp a užíváte si víkend :) Je strašné jaký mám problém vždy vymyslet smysluplný název k článku :D O_o

Přednáška o zbraních :D

5. února 2014 v 14:59 | Mrs. Tollens
Ahoj holky
At se to nezdá tak prostě každá učitelka chce mít hned známky do 2.pololetí, takže zase samé písemky, moc nadšená. Jinak jsme měli včera ve škole 2hodiny přednášku o zbraních 2.světové války. Bylo to fajn :D Přednášku vedl kámošův tatka, kterej to má jako koníček. Všechny zbraně byly znehodnocený :D Takže se z nich už nedá střílet. Ale i tak to bylo fajn, některé jsme si posílali a jednu jsme zkusila natáhnout a spustit (nabít a vystřelti, všem bez náboje). Pak jsme se tak bavili s kámošem o střelnici, že bychom mohli jít o velkých prázkách tak snad to vyjde. Baví mě střílet, většinou jsem střílela ze vzduchovky. No jinak jsem dneska zaspala takže jsem ani nešla do školy. Takový to Upss.. :D Ale což, si hold ty testy napíšu v další hodině. Nejlepší poslední dobou se mi moc stává že prostě napíšu článek, pak si ho přečtu a smažu s tím jaký tam jsou bláboly a že je nepodstatnej :D Nebo naopak prostě vůbec nwm jakej název článku :D

Late winter and snow

24. ledna 2014 v 20:36 | Mrs. Tollens
Ahoj lidičky :))
Taky vás štve to počasí ? Je to nepochopitelný, já už se smířila, že sníh už prostě nebude. Před dvěmi týdny se začlo krásně oteplovat, nemluvně o tom jak jeden víkend bylo tak krásně, že jsem mohla jít venku na sluníčku jen v mikině. A teď tyto mrazy :D no já bych to zabíjela. Zima už pořádná nebude a tak ji ani nechci, nemaj cenu tyto mrazíčky. Už aby bylo jaro! Krásně sluníčko, všude teplo a chodit ven jen v mikině (hlavně: chodit ven často!). Nemluvně o tom že na jaře začínám běhat a budu si snad konečně dělat řidíčák na motorku (125ccm). Prostě tenhle rok bude úžasnej, hlavně s dobrou náladou :33

 
 

Reklama

Rubriky