School

Střední

1. ledna 2015 v 18:45 | Mrs. Tollens
Welcome to High Scholl

Střední škola, poslední rok na škole utekl strašně rychle, nemluvně o prázdninách. A už tu byl nástup na střední. Vůbec jsem se netěšila, už v první chvíli kdy jsme tam vešla jsme to tam ze smrti nenáviděla. Jakovždy jsme přišla pozdě, sice o chvilku ale pozdě a tak ve tříde všechyn dobrý místa zasednutý, sedla jsem si rpostě tam kde bylo volno. No přežila jsme pár minut učitelčinýho žvatlání a propustila nás a šli jsme dom. No moje nechut ke své nové škole trvala ještě měsíc dvě :D Pořád se mi stýskalo po zákaldce. No nakonec si člověk musí zvyknout. Poznala jsme zase fajn noví lidi :) Ikdyž pořád být to na mě šla bych na základku. Nojo, byla tu naráz nová škola, novej svět. A já nemám moc změny ráda. No třídu mám ve 3.patře takže po ránu mooc schodů. Konečně máme ve škole automat, na kterej sem se ze základky nejvíc těšila. Takže alespon si občas dávat horkou čokoládu ikdyž není zas tak dobrá. Nejvíc za co bych zabíjela je to, že člověk končí brzo ale než se člověk dostane dom tak je stejně pozdě (cca 1h dom). Naštěstí učitelky nejsou nejhorší, snad až na učitele z matematiky (z jehož předmětu propadám (y)). Jinak tedka jsem předsedkyně třídy což je taky fakt fajn.

Výběr střední

19. února 2014 v 21:04 | Mrs. Tollens
Docela dost dlouho jsem to oddalovala. Nebudu tu nalhávat jak mám vše naplánované a jak přesně vím kam chci jít a mám to přesně krásně rozhodnutý :D Protože ku*evsky nemám :D!! Nemám páru co by mě mělo bavit po zbytek života, ne že bych to nějak hrotila, ale fakt je že je to docela důležitá škola :D No mám v plánu zkusit s maturitní zkouškou takže na 4roky, ikdyž se strašně bojím, ani ne toho že mě nevemou. Vzít můžou každýho blbce jelikož děcek je málo takže se dostane každej, pak je ale na tom abych se tam udržela a nejtěžší a co mi dělá nejvíc starost je to abych udělal maturitu. Když ji neudělám tak celý ty 4roky budou vniveč jelikož budu mít jen základní vzdělání. Ztaím co jsem se byla dívat na školu tak bych neměla mít problém se dostat do průměru.
Můj průměr z 8.třídy 1.pol.- 1.53, 2.pol.- 1.26, 9.třídy 1.pol.- 1.33 což není tak špatný.
No jak mi ted skončí jarní prázdniny budu muset odevzdat učitelce přihlášky at mi to co nejdřív zkontroluje a já to budu moct odevzdat na údajnou střední. Prvně s vlivem tatky jsem chtěla, nebo že půjdu na cukrářku, ale tam mě paní poslala at určitě zkusím obor s maturitou (ekonomika), že na cukrářku mám až moc dobrý známky :3 Takže jsme s mamkou šli do ekonomiky a podnikání, tam nám řekly, že kdyby to bylo na mě moc těžké tak bych mohla bez rozdíových zkoušek do obchodního nebo prodavače. Takže asi zkusím to, jelikož vážně nevím co bych chtěla dělat. Pak jsem přemýšlela nad zdravkou, jenže mě prostě nemocnice nedělaj dobře :D naposledy jsem tam málem sebou sekla když jsem byly navštívit dědu :D Takže to by asi pro mě nebylo to správné. Takže něco mezi tím.
Musím ale přiznat že se toho docela bojím, jsem nerozhodnej člověk a vůbec nevím co chci. Jsem šlověk co chce postrčit a ukázat směr, klady a zápory, poradit. Nedokážu se sama rozhodnout. Nejhorší na tom je že to vypadá že tam půjdu sama.. Prostě na tento obor nikdo nejde, max se budu s někým málo potkávat v bude ale to málokdy. Strašný já člověk, kterej je ukecaný :D prostě stejný, jakožto se neumím rozhodnou a potřebuju popostrčit, tak potřebuju někoho k sobě. S kým se můžu bavit, nejsu vůbec samotářský typ, nebo samostatá práce to neexistuje. Asik z toho scvoknu, to vše.. grrr! No což bud půjdu jako ostatní, což by byla zdravka, šla bych není to nejhorší, jenže nemůžu :D asik bych si zvykla, snad, ale to nevím. Nebudem riskovat, no staršně se mi nechce na školu, do třídy kde nikoho nebudu znát. Tomu se říká peklo :D Totok je snad věc která mě nejvíc štve.
Nejradši bych šla na policejní :3 Nic k tomu že to maj fájn, maj doživotné rentu, prostě řekla bych že to maj dost fajn :D Mamčina sestřenice dělá Security :3 Bože chci být security :D!! Mít hlídajícího psa, a třeba hlídat po obchodech večer. Něco an tenn způsob, jelikož mě láká adrenalin, pušky a vše k tomu. Navíc z mamčiny strany jsou skoro samí cajti :DD Bavili jsme se o tom dobře z dědou (policajt v důchodu :D) a on že jako mi radil no, jenže policejní škola je dost daleko a mamka že bych na internátě zvlčila :D Takže nic, prej at si udělám maturitu a pak to můžu zkusit (tudíž střední vystuduju zhruba ve 20 a pak už budu tuplem zlenivělá). Škoda no..Pololetní vysvědčení

31. ledna 2014 v 14:22 | Mrs. Tollens
Ahoj holky
Takže včera jsem od vás četla články o vysvědčení, tak taky napíšu :D No průměr z tohoto pololetí je 1.33 což na mě by se to dalo, ikdyž moc dobře vím že tam byly předměty který jsem mohla mít lepší, ale hlavně že je alespon to vyznamenání. Dvojek mám 5 (Čj, Aj, Ch, Z, Cv. matematiky, -ty poslední dva bych mohla mít lepší jen s učitelkou kterou na ot máme to vážně nejde, a nic k tomu že jsme si i letos trošku zhoršila chémii kvůli začáteční počítání solí :D ale což i tak se to dá..). No celkově z 1. pololeté 8.třídy je 1.53, z 2, pololeté 1,26. Tak se to i celkově dá :D Jen škoda že člověk z toho zas takovou radost nemá, když se dozví jaká je v naší třídě protekce. To když z cv. matiky jedné holce (mě staršně oblébené -.-) vychází mezi 2-3 a učitelka ji řekne že je ochotna se přiklonit k 2 při zkoušení. A nejednou nám třídní říká kdo má samý jedničky a ta holka je mezi nima. Jo jasný uplně si to mohla za týden zlepšit o stupen. To mě nejvíc na učitelkách štve vždycky by měli být oběktivní.. Ale což.. Jinak je tu taky někdo kdo si ted vybírá střední ? A užijte si konečně zas den volna :3
No stress.

26. ledna 2014 v 18:49 | Mrs. Tollens
To když mám už konečně toto pololetí uzavřený. Známky se daj, vždycky se dá něco zlepšit ale celkově jsem s nima i spokojená :D ted už to lepší nebude (příště to snad neopravovat na poslendí chvíli). Krásně dneska poslouchat písničky a snad ani celkově tak ani nic nedělat -_- Prostě konečně pořádná pohoda, klid a hlavně žádnej stres :33 No konečně máme ve třídě vybraná školní trička, asi bude strašně hnusný ale to už řešit nebudu hádala jsem se za ně první dva dny a když někteří (invidia) se prostě bojí říct svůj názor tak at drží hubu a neztěžují si. Já ho řeknu a oni drží hubu ikdyž se mnou souhlasí, tak jako co to pak je žejo :D To chce klid a nohy v teple. A hlavně fájn náladu :3 Jak jste si užili víkend? Já pěkně prolenošenej :D :3 (PS: dalo by se říct že články jsou zatím o ničem :D ale zatím nemám o ničem zajímavým co bych nepsala..)


 
 

Reklama